Organigram

 

Samenstelling van de Raad van bestuur (09/10/2021-30/06/2023) :

  • Voorzittert

: Mevr. Paulette VERCAUTEREN (BelgiŽ)

  • Vice-voorzitter

: Dhr. lic.iur. Rolf BRUNNER (Zwitserland)

  • Vice-voorzitter

: Dhr. Marc Van den DORPE (BelgiŽ)

  • Vice-voorzitter

: Dhr. KommR Mag. Christian ELTNER (Oostenrijk)

  • Vice-voorzittert

: Mevr. Dipl.-Ing.oec. Sylke FECHNER (Duitsland)

  • Vice-voorzitter

: Dhr. Claude GASSER (Frankrijk)

 

 

  • Secretaris-generaal

: Patrick MORANCY (Frankrijk)

  • Penningmeester

: Claude FUSSLER (Frankrijk)

  • Adjunct-penningmeester

: Luc STERKENS (BelgiŽ)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kunnen eveneens dellnemen aan de vergaderingen van de Raad van bestuur:

Erevoorzitter en medestichter UEMC: Dhr. Georges J. HOX (*01.01.1923/+28.11.2015)(BelgiŽ)
Erevoorzitter UEMC:†††††††††††††††††††††† Dhr. Pierre GOETZ (Frankrijk)
Erevoorzitter UEMC:††††††† †††††††††††††††Dhr. KommR Mag. Rainer SEDELMAYER (Oostenrijk)

 

Controleur van de boekhouding:†††††† Dhr. Dipl.-Ing. Dieter KUNZLER (Duitsland)

†††††††††††††††††††††† ††††††††††††††††††††††††††

 

Vorige voorzitters en secretarissen-generaal:

09.06.1989-31.12.1997†††††† Dhr. Georges J. HOX (BE)†††††††††††††††††††††††††††††† # Dhr. Pierre GOETZ (FR)

01.01.1998-31.12.1999†††††† Dhr. Michel ROUGER (FR)††††††††††††††††††††††††††††††† # Dhr. Pierre GOETZ (FR)

01.01.2000-31.12.2001†††††† Dhr. KommR Dr. Walter LAMMEL (AT)†††††††††††††† # Dhr. Pierre GOETZ (FR)

01.01.2002-31.12.2005†††††† Dhr. Pierre GOETZ (FR)††††††††††††††††††††††††††††††††† # Dhr. KommR Mag. Rainer SEDELMAYER (AT)

01.01.2006-14.09.2018†††††† Dhr. KommR Mag. Rainer SEDELMAYER (AT)†††††† # Dhr. Dipl.-Ing. Dieter KUNZLER (DE)

14.09.2018-30.06.2020†††††† Dhr. KommR Mag. Rainer SEDELMAYER (AT)†††††† # Meyr. Dipl.-Ing.oec. Sylke FECHNER (DE)